×
جدیدترین خبرها

رئیس پلیس امنیت اقتصادی:
اساسی‌ترین هدف پلیس امنتیت اقتصادی آرامش خاطر برای کسب و کارهاست

 • کد نوشته: 1712
 • ۲۷ مهر
 • ۰
 • سردار رحیمی به عملکرد پلیس امنیت اقتصادی اشاره کرد و گفت: اساسی‌ترین هدف این پلیس استقرار نظم و امنیت و آرامش و اطمینان خاطر برای کسب و کار است.
  اساسی‌ترین هدف پلیس امنتیت اقتصادی آرامش خاطر برای کسب و کارهاست

  به گزارش دادبان عدالت، امروز پنج‌شنبه ۲۷ مهرماه، سردار حسین رحیمی رئیس پلیس امنیت اقتصادی فراجا در اولین اجلاس جهادگران اقتصادی ایران اظهار داشت: پلیس اصلی‌ترین رکن برقراری نظم و امنیت در کشور است و در این راستا باید فضایی را ایجاد کند تا تمام ساز و کارهای اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و … به خوبی اجرا شوند.

  وی به عملکرد پلیس امنیت اقتصادی اشاره کرد و گفت: اساسی‌ترین هدف این پلیس استقرار نظم و امنیت و آرامش و اطمینان خاطر برای کسب و کار است.

  رئیس پلیس امنیت اقتصادی فراجا افزود: ایجاد یک امنیت با ثبات و پایدار در فضای کسب و کار از نقطه صفر مرزی تا عمق شهرها و محلات و کسب و کار از جمله اولویت این پلیس تخصصی است.

  سردار رحیمی با اشاره به اینکه برخورد با اندک کسانی که در حوزه اقتصاد، اخلال ایجاد کرده و تعدادشان هم زیاد نیست از دیگر وظایف پلیس امنیت اقتصادی فراجاست.

  رئیس پلیس امنیت اقتصادی تصریح کرد: اگرچه اولویت دشمن در جنگ ترکیبی، جنگ اقتصادی با ایران است ماموران پلیس امنیت اقتصادی تمام قد در برابر دشمن ایستاده اند تا تولید داخل رونق بگیرد.

  سردار رحیمی خاطرنشان کرد: نگاه پلیس امنیت اقتصادی به جهادگران و فعالان اقتصادی، نگاه ایجابی و همراهی است و اگر نیاز باشد زبان اقتصادگران برای بیان مشکلات‌شان خواهیم شد.

  انتهای پیام/

  امتیاز به نوشته

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *