×
جدیدترین خبرها

معاون اول قوه قضاییه در پیامی مطرح کرد؛
اقدام وحشیانه رژیم صهیونیستی نشانگر اوج رذالت صهیونیست‌ها بود

 • کد نوشته: 1709
 • ۲۷ مهر
 • ۰
 • حجت‌الاسلام مصدق در پیامی مطرح کرد: اقدام وحشیانه و ددمنشانه رژیم کودک‌کش اسرائیل در بمباران وحشیانه‌ی بیمارستان المعمدانی غزه که منجر به شهادت صد‌ها تن از جمله تعداد زیادی زن و کودک شد، نشانگر اوج رذالت و وقاحت صهیونیست‌ها و مصداق بارز نسل کشی، حنایت جنگی و جنایت علیه بشریت است.
  اقدام وحشیانه رژیم صهیونیستی نشانگر اوج رذالت صهیونیست‌ها بود

  به گزارش دادبان عدالت، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدمصدق با صدور پیامی فاجعه بمباران وحشیانه بیمارستان المعمدانی غزه توسط رژیم صهیونیستی را محکوم واین مصیبت را به آزادگان عالم تسلیت گفت.

  متن پیام به شرح ذیل است:

  بسم الله الرحمن الرحیم

  اقدام وحشیانه و ددمنشانه رژیم کودک‌کش اسرائیل در بمباران وحشیانه‌ی بیمارستان المعمدانی غزه که منجر به شهادت صد‌ها تن از جمله تعداد زیادی زن و کودک شد، نشانگر اوج رذالت و وقاحت صهیونیست‌ها و مصداق بارز نسل کشی، حنایت جنگی و جنایت علیه بشریت است.

  بی‌تردید جنایات رژیم جعلی اسرائیل در به خاک و خون کشاندن ملت مظلوم و بی‌دفاع فلسطین ضمن این‌که موجب بیداری بیش از پیش ملت‌های آزاده خواهد شد، خشم امت اسلامی را در پی خواهد داشت؛ خشمی که گریبان صهیونیست‌ها و استکبار جهانی را خواهد گرفت و آن‌ها را به ورطه‌ی نابودی خواهد کشاند و سرانجام آنان را در دریای خون کودکان و انسان‌های بی‌گناه غرق خواهد کرد.

  امروز دفاع از ملت مظلوم فلسطین نه تنها بر تمام مسلمانان واجب است، بلکه وظیفه‌ای انسانی و اخلاقی تمامی آزادگان جهان است تا با اتحاد و یکپارچگی، زمینه‌ی محو این غده سرطانی از این کره خاکی را فراهم نمایند.

  اینجانب ضمن تسلیت شهادت مظلومانه صد‌ها تن از کودکان، زنان و مردم بی‌دفاع غزه توسط اشغالگران قدس، جنایات سبعانه‌ی این رژیم غاصب و کودک‌کش را شدیداً محکوم کرده و حمایت خود را از دفاع مشروع جبهه مقاومت و ملت مظلوم فلسطین اعلام نموده و از خداوند قادر متعال پیروزی جبهه‌ی مقاومت و نابودی کامل مستکبران عالم را مسالت دارم.

  محمدمصدق معاون اول قوه قضاییه

  انتهای پیام/

  امتیاز به نوشته

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *