×
جدیدترین خبرها

رونمایی سامانه تقسیم سهام عدالت متوفیان/اطلاعات انحصار وراثتی موضوعی مهم در تقسیم قهری سهام عدالت است

 • کد نوشته: 1597
 • ۲۰ مهر
 • ۰

 • کاظمی‌فرد با بیان اینکه  اقدام  دیگری که در راستای خدمت به مردم بزودی شاهد رونمایی از آن خواهیم بود سامانه تقسیم سهام عدالت متوفیان یا همان سامانه تسهیم است، تاکید کرد: اطلاعات انحصار وراثتی موضوعی مهم در تقسیم قهری سهام عدالت است. اقدامات متفاوتی  در این زمینه صورت گرفته است و بزودی شاهد راه‌اندازی آن […]


  رونمایی سامانه تقسیم سهام عدالت متوفیان/اطلاعات انحصار وراثتی موضوعی مهم در تقسیم قهری سهام عدالت است

  کاظمی‌فرد با بیان اینکه  اقدام  دیگری که در راستای خدمت به مردم بزودی شاهد رونمایی از آن خواهیم بود سامانه تقسیم سهام عدالت متوفیان یا همان سامانه تسهیم است، تاکید کرد: اطلاعات انحصار وراثتی موضوعی مهم در تقسیم قهری سهام عدالت است. اقدامات متفاوتی  در این زمینه صورت گرفته است و بزودی شاهد راه‌اندازی آن خواهیم بود.

  به گزارش دادبان عدالت به نقل از میزان، همایش سراسری نمایندگان استانی مدیران دفاتر خدمات الکترونیک قضایی سراسر کشور با حضور محمد کاظمی‌فرد رئیس مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضاییه و مدیران ارشد این مرکز، مدیر عامل دفاتر خدمات الکترونیک قضایی  و دفاتر خدمات الکترونیک قضایی برگزار شد.

  رئیس مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضاییه در این همایش با بیان اینکه دفاتر خدمات الکترونیک قضایی باید ارتقا پیدا کنند، گفت: اولویت‎مان باید ارتقای دفاتر خدمات الکترونیک قضایی در خدمت رسانی به مردم باشد و اگر آن را ارتقا ندهیم دچار چالش می‌شویم.

  رئیس مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضاییه با بیان اینکه دفاتر خدمات الکترونیک قضایی به عنوان بزرگترین همکار بخش خصوصی قوه قضاییه نقشی مهم و کلیدی در برطرف کردن برخی از مشکلات دارند، گفت: در حال حاضر بیش از  ۱۲۰۰دفتر و بیش از ۵۰۰۰ کارمند در دفاتر خدمات الکترونیک قضایی مشغول به کار هستند و توانستند موفقیت‌های مناسبی در زمینه ارائه خدمات به مردم کسب کنند.

  کاظمی‌فرد با تاکید بر اینکه از سال گذشته اقداماتی را برای رفع شلوغی دفاتر آغاز کردیم و راهکار‌هایی را اتخاذ کردیم که در سایه آن بتوانیم شلوغی دفاتر را کاهش دهیم، گفت: سامانه تنظیم (سامانه نوبت دهی) که به صورت پایلوت در تهران آغاز به کار کرده است و در هفته‌های آتی شاهد رونمایی آن خواهیم بود در راستای توجه به وقت مردم و کاهش مدت زمان حضور افراد، تسریع در کار‌های مردم، از بین بردن معطلی مراجعه کننده و جلوگیری از اتلاف وقت فرد آغاز به کار خواهد کرد. در این سامانه فرد به صورت آنلاین و بر خط می‌تواند شلوغی دفاتر خدمات الکترونیک قضایی را مشاهده کند و با توجه به محدوده جغرافیایی، دفاتر خدمات الکترونیک قضایی خلوت را انتخاب کند.

  وی در ادامه با بیان اینکه  اقدام  دیگری که در راستای خدمت به مردم بزودی شاهد رونمایی از آن خواهیم بود سامانه تقسیم سهام عدالت متوفیان یا همان سامانه تسهیم است، تاکید کرد: اطلاعات انحصار وراثتی موضوعی مهم در تقسیم قهری سهام عدالت است. اقدامات متفاوتی  در این زمینه صورت گرفته است و بزودی شاهد راه‌اندازی آن خواهیم بود. ارائه خدمات غیرحضوری دفاتر یکی از اقدامات مهم دفاتر خدمات الکترونیک قضایی است و  فرد می‌تواند از راه دور و از منزل یا از محل کار خود درخواست خود را به دفتر ارائه دهد.

  رئیس مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضاییه با بیان اینکه خدمات در دفاتر الکترونیک قضایی باتوجه به شرایط و با توجه به نیاز‌ها و درخواست‌های مردم به روز رسانی و اصلاح می‌شود، گفت: در حال حاضر خدمات متفاوتی را در کانون دفاتر خدمات الکترونیک قضایی ایجاد کردیم و خدمات دیگری با توجه به نیاز‌های مردم به دفاتر خدمات الکترونیک قضایی اضافه می‌کنیم.

  انتهای پیام/

  5/5 - (1 امتیاز)

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *