×
جدیدترین خبرها

طی تفاهم‌نامه‌ای انجام شد؛
اهالی رسانه از معاضدت قضایی بهره مند می‌شوند

 • کد نوشته: 1654
 • ۲۳ مهر
 • ۰
 • بر اساس تفاهم‌نامه همکاری مشترک میان اتحادیه سراسری کانون‌های وکلای دادگستری ایران(اسکودا) و انجمن صنفی روزنامه‌نگاران استان تهران، خبرنگاران از خدمات رایگان معاضدت قضایی برخوردار می‌شوند.
  اهالی رسانه از معاضدت قضایی بهره مند می‌شوند

  به گزارش دادبان عدالت به نقل از اسکودا، از آنجایی که دو حرفه وکالت و روزنامه‌نگاری در بسط و گسترش آگاهی‌های عمومی و ارتقای حقوق اساسی ملت نقش بسزایی ایفا می‌کنند و همچنین در چارچوب همکاری‌های حرفه‌ای، ترویجی، آموزشی و فرهنگی متقابل میان نهاد‌های صنفی، تفاهم‌نامه همکاری میان اسکودا و انجمن صنفی روزنامه‌نگاران استان تهران منعقد خواهد شد.

  بر اساس این تفاهم‌نامه تمامی خبرنگاران و روزنامه‌نگارانی که به سبب فعالیت‌های حرفه‌ای خود دچار مشکلات حقوقی و قضایی می‌شوند می‌توانند با اخذ معرفی‌نامه از انجمن صنفی روزنامه‌نگاران استان تهران از خدمات رایگان معاضدت قضایی اسکودا برخوردار شوند.

  برگزاری دوره‌های آموزشی رایگان در حوزه‌های «حقوق و رسانه» و نیز «روابط عمومی و ارتباطات» از دیگر محورهای این تفاهم‌نامه همکاری مشترک است.

  این تفاهم‌نامه روز چهارشنبه ۲۶ مهر ماه جاری در مراسمی با حضور روسای اتحادیه سراسری کانون‌های وکلای دادگستری ایران و انجمن صنفی روزنامه‌نگاران استان تهران و جمعی از پیشکسوتان عرصه رسانه به امضا می‌رسد.

  انتهای پیام/۳۷۱

  امتیاز به نوشته

  منبع: اسکودا

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *