×
جدیدترین خبرها

رئیس سازمان قضایی نیرو‌های مسلح: در قوه قضاییه به تمامی جرایم قاطعانه و بدون اغماض رسیدگی می‌شود

 • کد نوشته: 1519
 • ۱۲ مهر
 • ۰

 • حجت‌الاسلام والمسلمین پورخاقان گفت: نیرو‌های مسلح این مرز و بوم جان خود را در طبق اخلاص برای تأمین امنیت قرار داده و به فرموده فرمانده معظم کل قوا نوامیس کشور هستند. به گزارش دادبان عدالت، حجت‌الاسلام والمسلمین پورخاقان رئیس سازمان قضایی نیرو‌های مسلح بعنوان نماینده رئیس عدلیه در سفر به شهرستان سراب با امام جمعه، […]


  رئیس سازمان قضایی نیرو‌های مسلح: در قوه قضاییه به تمامی جرایم قاطعانه و بدون اغماض رسیدگی می‌شود

  حجت‌الاسلام والمسلمین پورخاقان گفت: نیرو‌های مسلح این مرز و بوم جان خود را در طبق اخلاص برای تأمین امنیت قرار داده و به فرموده فرمانده معظم کل قوا نوامیس کشور هستند.

  به گزارش دادبان عدالت، حجت‌الاسلام والمسلمین پورخاقان رئیس سازمان قضایی نیرو‌های مسلح بعنوان نماینده رئیس عدلیه در سفر به شهرستان سراب با امام جمعه، فرماندار، نماینده مردم شهرستان سراب، در مجلس شورای اسلامی، کارکنان دادگستری، اداره ثبت و پزشکی قانونی شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

  رئیس سازمان قضایی نیرو‌های مسلح کل کشور با اشاره به تأکیدات امیرالمومنین حضرت علی علیه السلام بر اهمیت جایگاه قضاوت و نیرو‌های مسلح، بیان کرد: در قوه قضاییه هیچ خط قرمزی برای اشخاص حقیقی و حقوقی وجود نداشته و به تمامی جرایم قاطعانه و بدون اغماض رسیدگی می‌شود.

  حجت‌الاسلام والمسلمین پورخاقان گفت: جهاد تبیینی که امروزه بسیار مورد تاکید مقام معظم رهبری است، جهت جلوگیری از وقوع حادثه‌ای مانند واقعه تلخ عاشورا است.

  وی خاطر نشان کرد: نیرو‌های نظامی و انتظامی جمهوری اسلامی ایران در بین نیرو‌های مسلح دنیا دارای کم‌ترین آمار جرایم است و ابراز رضایت رهبر معظم انقلاب از عملکرد نیرو‌های مسلح و تاکید بر حفظ جایگاه و شأن آن‌ها موید این امر است.

  حجت‌الاسلام والمسلمین پورخاقان تصریح کرد: نیرو‌های مسلح این مرز و بوم جان خود را در طبق اخلاص برای تأمین امنیت قرار داده و به فرموده فرمانده معظم کل قوا نوامیس کشور هستند.

  وی همچنین با اشاره به جایگاه والای شهدا اظهار داشت: حضور ما مسئولان در جایگاه مسئولیت، یادآور این نکته است که اگر امروز ما در موقعیتی هستیم و به حسب ظاهر مسئولیتی به ما واگذار شده است باید حواسمان را جمع کنیم که نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بر پایه خون بیش از دویست و پنجاه هزار شهید، استوار شده است و اگر خدایی ناکرده انحرافی پیدا کنیم، مدیون خون شهدا هستیم.

  حجت‌الاسلام والمسلمین پورخاقان تصریح کرد: عمل به وصیت شهدا که همان پیروی از ولایت فقیه است؛ باید در تمامی امور سرلوحه کارهایمان قرار گیرد.

  انتهای پیام/

  امتیاز به نوشته

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *